Hostinec U Feldů a Hotel

nedělá rozdíly.

Kvalitní restaurace s 8 druhy čepovaného piva a ubytovaní hotelového typu

Hostinec U Feldů a Hotel
Hostinec U Feldů se nachází na malebném náměstí lázeňského městečka Klimkovice, nedaleko Ostravy. Pokud se k nám vydáte autem, zaparkujete zdarma, jen pár kroků od nás.

Ochutnejte naši kuchyni plnou inspirativních chutí a vůní. Využíváme vždy čerstvé a kvalitní suroviny, zakládáme si na kvalitě a tradičních receptech. Naše jídla připravujeme na základě vaši objednávky tak, abychom odhalili jedinečnou a osobitou chuť každé potraviny. Domácí kvalita je pro nás samozřejmostí.I toto místo se přidalo do výzvy Neděláme rozdíly. Děkujeme!Vytvářejme bezpečné prostory

Chceme Česko, ve kterém se nemusíme obávat být sami sebou. Kde jsou si všichni rovni, kde máme stejné příležitosti. Kde orientace, rodová identita či barva pleti není důvodem k nenávisti. Chceme, aby se nedělaly rozdíly.

Neděláme rozdíly vyjadřuje akceptaci, přijetí, rovnost a spravedlnost.

Zapojit se

Kontakt

info@duhovainiciativa.cz

+421 2/2220 57 08

O nás

Provozujeme největší LGBT+ komunitní aplikaci, magazín a sociální profily. Naše dlouhodobé aktivity jsou zaměřeny na zrovnoprávnění LGBT+ lidí. Naše appka Duhy vytváří bezpečné prostředí pro více než 20 000 lidí z komunity.